913 WREN CIR

BAREFOOT BAY, Florida 32976 · Brevard County · Parcel 30 3809-JS-136-28

$25 800
Assessed Value
$97 090
Market Value
Annual Tax
$800
Taxable Value
Ownership
OwnerORTEL, JOSEPH
Mailing Address913 WREN CIR BAREFOOT BAY FL 32976
Property Details
Year Built1978
Living Area828 sq ft
Lot Size3 920 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$50 000
Just (Market) Value$97 090
Assessed Value$25 800
Exemptions-$25 000
Taxable Value$800